Čerpanie energie, ale odkiaľ v modernom svete?

Je apríl a príroda sa nádherné prebúdza. Prvé jarné kvety skrášľujú trávniky a záhradky. Stromy majú prvé púčiky a všetko zrazu akoby ožíva.

Čím je to, že akosi sa nám ráno lepšie vstáva, že sa viac usmievame a dlhšie vydržíme aj v práci. Je to len väčším množstvom svetla, ktoré nám prechádza do izieb, kancelárií a domovov?  Svetlo ako také si zapnúť vieme aj pomocou elektrickej energie ale prečo nám nedá ten správny pocit? Odpoveď je: lebo slnko, lebo energia zo zeme, lebo príroda. Iba príroda nás vie nabiť najväčším nábojom. Postaviť na nohy a rozveseliť.

Je to až neuveriteľné, koľko energie je v prírode. Každý z nás pozná ten osviežujúci pocit po prechádzke v prírode. Vypneme myseľ, odídu problémy a my len dýchame, dotýkame sa stromov, trávy, a otáčame tvár za slnkom.. Až nás to núti nazbierať nejaké kvety do vázy či aspoň privoňať k nim.. jednoducho si niečo z prírody odniesť domov.

Keď sa však vrátime do reality, uvedomíme si, že náš deň sa znova skladá z množstva práce, niekedy aj problémov a nestíhame každý deň to osviežujúce dobíjanie bateriek v prírode. Niektorí z nás majú to šťastie, že majú svoj kúsok prírody doma vo forme záhrady pri dome, či chalupe. Môžu si ľahnúť na trávu, či sa len tak prejsť. No nie všetci máme také prostredie okolo seba a povedzme si pravdu, ani čas ísť každý deň, či aspoň raz za týždeň načerpať tú energiu medzi stromy. Preto je v nás tá potreba mať niečo doma. Či už kvet alebo aspoň výhľad na hory a jazero.

Domy už dávno nie sú zo slamy či vo forme tradičnej drevenej chalupy. Aj naše príbytky podliehajú nejakým módnym trendom a preto často krát máme obavy siahnuť po niečom tak tradičnom, či klasickom ako je drevo. Chcem mať domov nielen útulný, ale aj moderný, s luxusnými prvkami, v ktorom sa budeme cítiť dobre. Chceme útulný domov, ktorý vyžaruje teplo a je v ňom príroda, no zároveň aby spĺňal moderné štandardy. Často je v ľuďoch obava siahnuť práve po drevenej sanite.

A presne to nás inšpiruje.

To sú tie naše motivácie.

Snažíme sa každému zákazníkovi splniť jeho túžbu mať doma niečo tak nádherné, energiu dobíjajúce  ako je masívne drevo a zároveň dodržať jeho predstavy o modernom bývaní.

KONER miluje prírodu, no miluje aj moderný dizajn. KONER je luxus inšpirovaný prírodou.

KONER, luxury inspired by nature.

 

 

 

Kontakt

Sme vám na blízku
vždy, keď to
potrebujete.

tel: 0949 898 191
      0949 898 192
e-mail: info@koner.sk

Novinky:

25.04.2019 | Je apríl a príroda sa nádherné prebúdza. Prvé jarné kvety skrášľujú trávniky a...