KONER, inšpirovaný láskou k prírode

Aký ma vzťah KONER k prírode? Alebo človek k prírode? Človek a KONER? Prečo táto spojitosť? Tieto otázky a mnoho ďalších sa vám možno vynára a my chceme na ne odpovedať. Tu máme priestor nielen na zverejnenie našich noviniek a noviniek v oblasti dizajnu či prírody, ale aj na objasnenie našich zámerov a našej podstaty.

Jadro všetkého živého tvorí srdce a naše srdce je Príroda. Príroda… Vzťah a láska k prírode sa ťažko definuje. Pritom keď sa lepšie zamyslíme, je to úplne jednoduché a prirodzené. My v KONERi si myslíme, že láska k prírode je v každom z nás, aj keď o tom nevieme..

Príroda, alebo matička Zem, ako ju mnohí často nazývame je vlastne naozaj takou našou druhou matkou. Teraz si mnohí povedia, že to nie je pravda, ale zamyslime sa.. Keď sme sa narodili bola pri nás prvou osobou práve naša mama. Či už je to osoba, ktorá nás porodila alebo nie, ale je to osoba, ktorá sa o nás starala. Dávala nám hlavné nevyhnutnosti k tomu, aby sme prežili. Dostávali sme potravu, teplú náruč, potrebnú starostlivosť a v neposlednom rade lásku.

Ale čo tie ostatné potrebné veci, ktoré k životu potrebujeme? Napríklad vzduch. Kyslík, ktorý nám produkujú naše lesy. Bez toho by sme predsa neurobili ani prvý nádych v živote. Keby sme sa prvýkrát nenadýchli, naše srdce by nedostalo kyslík a nemohlo by pracovať. A čo tak svetlo? Naše telo potrebuje svetlo a teda slnečné lúče aby mu dali dostatok energie a svetla pre každodennú činnosť. Potravu taktiež nemáme z vlastnej réžie. Samozrejme že ju musíme spracovať v určitých prípadoch, ale to najzdravšie čo naše telo potrebuje vo forme ovocia, zeleniny, byliniek je predsa z prírody. Ani mäso nie je umelo vyprodukované, zvieratá sú súčasťou prírody. Aj zem, po ktorej kráčame, kvety, ktorými sa tešíme, či  voda, ktorú pijeme je predsa príroda. My všetci sme z prírody, aj my sme príroda. Bez matky prírody by sme nežili.

Preto ani jeden z nás nemôže povedať, že vzťah k prírode nemá, nevie čo to je. Je to v každom z nás a preto je naša povinnosť ochraňovať ju a milovať. Ona nám dáva život a my si to musíme vážiť a strážiť ju rovnako.

Prečo sa cítime v prírode, tej pravej prírode, kde je ticho a čistý vzduch tak dobre..Každý to cíti možno niekde na inom mieste, či už pri jazere, vo vysokých štítoch hôr, na prechádzke po lúke alebo v háji kvetov, no všade je to energia, tá materinská energia z prírody, ktorý nás dobíja. Jednoducho do nej patríme.

Prečo si nevyberieme posteľ do svojho domova plastovú, alebo závesy igelitové. Obklopujeme sa radšej kvetmi, drevom a zeleňou. Domy aj tie najmodernejšie sa stavajú s čo najväčšími oknami a presklenými plochami, aby sme videli kúsok prírody a priniesli si ju k nám domov. Prečo to tak robíme aj keď o tom nevieme, nepremýšľame. Lebo príroda je naša matka a my do nej patríme.

Toto všetko nás inšpirovalo a viedlo na našej ceste. Chceli sme priniesť do našich a vašich domov niečo z prírody, čo je plné energie a dobije vás to aj keď ste doma a potrebujete nabiť baterky, relaxovať. Čo bude nielen skrášľovať váš domov vizuálne, ale aj pocitovo. Snažili sme sa pre vás vytvoriť vizuálny a pocitový luxus, inšpirovaný prírodou.

To je KONER, to sme my, ktorý taktiež milujeme prírodu ako našu matičku Zem a chceme ju priniesť aj k vám domov.

Kontakt

Sme vám na blízku
vždy, keď to
potrebujete.

tel: 0949 898 191
      0949 898 192
e-mail: info@koner.sk

Novinky:

25.04.2019 | Je apríl a príroda sa nádherné prebúdza. Prvé jarné kvety skrášľujú trávniky a...